Reznor dzięki za info. Co do Carbon muszę poczytać - nie wezmę w ciemno :), może w weekend. Co do Ciecha to śmieszna sprawa, bo była jedna z pierwszych spółek, na których dobrze zarobiłem 2005-2007. Więc dobrze ją wspominam, choć potem i tak prawie cały zysk wyparował w 2008 :). Masz jeszcze fotowoltanikę?. Ja mam aktualnie wykorzystane 10proc portfela przeznaczonego na akcje, zgodnie z moim niedźwiedzim nastawieniem. Ale caly czas szukam. Kuszą mnie te tory na poważnie. Wiem, że taka Trakcja to nie Tsg ale, na słabych i zadłużonych spółkach, też można w dziwnym czasie nieźle zarobić. Widzę generalnie, że masz bardzo zdywersyfikowany portfel. Kiedyś też tak prowadziłem, a dziś ograniczam się do dwóch- max trzech grup spółek, i nie więcej niż 6-7 w sumie w całym porfelu. Jakoś mi się to sprawdza. Wyszedłem z S na indeksach z minimalnym zyskiem. Co do pszczoły to ładna świeca tygodniowa przy niezłym wolumenie. Zobaczymy co dalej. Zdrowka życzę i spokojnego weekendu.