Nie no Wers nie ma problemu poprostu ustawiłem się za nisko i nie skupilem, moja wina :) ale mamy columbusa, który mocno wystrzelił, dodatkowo cieszę się z CLN, mam taki sentyment do spółek biofarmaceutycznych i cieszę się, że w końcu udało mi się skupić w dobrej cenie i całkiem sporo CLN. Miałem purebiologics, ale to nie to samo... kojarzysz digital Avenue?