Sprzedałem na podbitce ostatnio i teraz jestem znowu od wczoraj i czekam znowu atak na 1,92 lub 1,89 i to i to mnie urządza to jakieś 90% więc mi wystarczy. Czaję się na ropę, ale serie lipcowa bo widzisz co się dzieje na WTI zamykają, żeby nie zostać z baryłką przed domem :) ale lipcowa już wygląda lepiej ok 19 $ wyceniają. Skromne odbicie na chevron i exxona załapałem i siedzę na papierach zobaczymy co wyjdzie. Myślałem o longu na EUR/USD albo short JPY/USD, ale nie wiem czy to już ten moment