Też myślałem o PKO, ale jednak odpuściłem mam PZU i CDR narazie z WIG20 to mi wystarczy chociaż kusi mnie jeszcze KGHM. Wers, jak zawsze powodzenia dzięki za ten infoscan zawsze parę % w górę będzie. Ale widzę, że tu ciężkie przypadki są na spółce :) VAR będzie latał bardzo dobrze ale myślę, że po majówce. Cześć spółek mniejszych sam zamykam przed długim weekendem, więc myślę, że inni też tak zrobią just in case. W końcu sell in may and go away... zobaczymy. Na W tym Wodkanie uważaj na płynność, bo za dużego ruchu nie ma. Tam skupuje od ponad 8 miesięcy po kilka k w miesiącu, ale nie narzekam