Widzę że zaczynasz się na poważnie rozkręcać jeśli chodzi o długość wierszówki :). Trafił swój na swego, hehe. Ksywka "wers" nie wzięła się znikąd :). Ps. Dzięki za wszystkie pomysły. Infoscan mam po 1 zł, uważam że zleci na 1.2. Niestety, słabe tempo komunikatów i wykorzystania obecnej koniunktury. Co do Var to ładnie broni fibo i 100 sesyjnej, póki jesteśmy nad 2.4-2.2 powinno być dobrze. Nie wiem do ilu to dotrze. Lubie to forum, bo choć zostałem tu nieźle obrzygany nie raz, to świetnie oddaje stan emocji akcjonariuszy. Dużo się można nauczyć z psychologii giełdy. Wyobrażasz sobie, że przy kursie 2.4 jaki był przed tym całym Covid, ktoś wchodzi i pisze że ma plany tu siedzieć kilka lat?? No właśnie, dużo nowych nicków i wpisów na poziomie, znaczy świezi dookoła. To cieszy. Dobrze, jest szansa że może mniej spekulacyjny akcjonariat tu jest.