Kto wskażę kolejną taką firmę z tak niską kapitalizacją i tak dużymi planami na przyszłość ?
Firma już udowodniła że potrafi robić dobre gry, a tych w planach nie brakuje.
Poza tym posiadają spory pakiet OVID a Ci maniacy :) też potrafią robić gry.
Pszczółka jeszcze będzie miała drugie życie na steamie , w to wierzę.
Poza tym teraz sprzedają pszczółkę w Japonii.
Niedługo wyniki za IQ - dodatkowa kasa z USA.
Poza tym prezes - facet zna się na rzeczy, długo już jest w biznesie i wg mnie nauczył się podejmować trafne decyzje.
Wchodzą również w dystrybucje gier - SUPER
Powodzenia, nie dacie się wyleszczyć bo firma może mieć min. kapitalizacje 200 mln pln :)