A ja mam nadal niedźwiedzi nastrój i czekam na short SP500 w kierunku 2660. Co najmniej :).
ps. Sorry za ten Infoscan, chciałeś brać po 1.28 a ja Ci napisałem że będzie taniej. Ale obserwując dzisiaj, obawiam się, że siedzi tam niezła spekuła, No zobaczymy. Olbrzymi wolumen i marny wzrost póki co.
Pszczółka nadal walczy :).