Haha też to poszukuję od kilku miesięcy, za granicą i w kraju. Jest taka spółka hydrotor nie specjalizują się co prawda w samym gromadzeniu wody, ale obsługują zbiorniki, zwrot, pompy itd. Jeśli chodzi o moje podejście to wykorzystuje jeszcze WODKAN czyli to i to