Co do foto mam, pisałem Tobie w połowie marca, że dokupilem trochę akcji, ale nie mam Mlsystem tylko biomass, 01CYB i columbusa. Postawiłem na Columbusa że względu na współpracę z Geotrans. Podeślę jak znajdę raport z Simple wallsteet nt GTS, może znajdziesz coś dla siebie. Dobra teraz już kończę na serio :)