Pisałem, że mam, ale nie tyle ile chciałem na tą chwilę jakieś 20k akcji więc nie narzekam, ale miałem ustawione przy 1,21 kolejne 20 k i nie weszło, stąd wiem jestem.donkonca zadowolony. Ale myślę, że jeszcze będą testowane poziomy 1,21 więc już nie kupowałem przy 1,32 i wyżej. Może to był błąd, ale patrząc na ruchy na spółce to raczej spodziewam się jeszcze kilku zrzutów. Nie chodziło mi o efekt maja tylko samą majówkę :) mówiłem Tobie, że od pamiętnego tapniecia w tym roku będą duże wzrosty i są. I wers mam też columbusa z foto, Novavis już nie od 9,xx PLN. Myślę, że CLO pociągnie też 01CYB i GTS więc trzymam kciuki