Jeśli mogę się wtrącić to nie dziwie się. Sama mam dość tego forum, gdy poziom na forum jest wysoki, a spółka idzie do góry to niestety pojawia się coraz wyżej w rankingu i przyciąga trolli, naganiaczy czy osoby, które po prostu szerzą okropną dezinformacje i wprowadzają niepokój. Tutaj niestety siada psychika osób, które wrzucają swoje pierwsze kilka tysięcy i widzą duże wahania w krótkim czasie. Sama jestem nowicjuszem tutaj, ale po powiedzmy doświadczeniu z bitcoinem i odpowiednio wydzielonym kapitałem jestem póki co na to odporna.
Życzę miłego dnia i mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie bardziej zielony na Waszych i moich spółkach.