Nie wierzę już osobiście w sell in may... Nie w takiej sytuacji jaka jest teraz na rynku. Nie przy takiej ilości nowych kont na rynku. Widziałeś XTB? nieźle co? :)). Oj jakie będzie lanie i płacz. Dopiero się zaczną wyzwiska na forach :).
Jestem już zmęczony mocno tym miejscem wiesz. Bełt osiągnął dla mnie moment krytyczny....
Czekam jeszcze na tego shorta i chciałbym się już powoli wycofać z fx. Nie szukam już nowych rozegrań. Czekam na normalne loty do Polski i będę łowił ryby :). Co do pszczółki to na 2.3975 jest 100 sesyjna i ma to kolosalne znaczenie.
To masz w końcu ten Infoscan, czy nie? bo nie rozumiem :)