Ja też zostaje na dłużej. Cel to 5 lat, ale zobaczymy co się będzie działo po drodze. Pakiet minimum zbudowałem, ale jak będzie okazja i trochę więcej zysku z innych spółek, to dokupię.
Prześledziłem plany spółki i wygląda to ciekawie. Mają pomysły, które mogą chwycić i jeżeli to się uda, to istnieje najprawdę duża szansa na wzrosty na przestrzeni kilku następnych lat. Sam prezez też ma spore doświadczenie i mówi sensownie.
Jeżeli ktoś się nastawia na szybkie zyski w 2 - 3 miesiące, to może być ciężko, chyba że skupi bardzo dużo akcji i sprzeda je na pierwszym większym wzroście. Jednak w przypadku tej spółki cierpliwość powinna okazać się bardziej trafną decyzją.