Carbon dobra spółka ale dobijają już do 100 milionów capa. Szykuje się piękny scenariusz varsowy, zresztą spółki wiele łączy.
Myślę ze premiera Wizard mocno ostudzi ostatnie pompowanie, dopiero Warhammer ma szanse potwierdzić większą kapitalizacje do tego czasu jeszcze ostro tam bujnie.