Panowie bardzo fajnie się Was czyta, więc prosiłabym, żebyście nigdzie nie uciekali z forum. Trolle, naganiacze zawsze będą, a szczerze powiem, że atmosfera na forum tej spółki związana z poziomem dyskusji jest naprawdę na wysokim poziomie w porównaniu do bardziej popularnych firm. Życzę powodzenia ;)
Co do Varsav celujecie tutaj w shorty czy w longi jeśli mogę zapytać :)