Reznor,
Też zastanawiałem się nad Carbon, ale kurs jest wysoki i obawiam się, że teraz można ubrać się na górce. Z perspektywy długoterminowej i tak się zarobi, ale sam nie wiem czy technologia VR to jest coś co będzie dobrze się rozwijać. Na 3D w TV swego czasu był szał a potem faja opadła. Nie wiem jak rynek gier. Z drugiej strony konkurencja jest nieporównywalnie mniejsza do tradycyjnych gier.