Będę kupował Trakcję. Jest po fatalnych wynikach, które w żaden sposób nie odbiły się na kursie.
Infoscan zachowuje się mega dziwnie. Dziś dopiero podpisali tę umowę, pod którą wtedy tak rósł kurs. Uważam jednak, że w długim terminie ta spółka ma bardzo dobry "produkt' (nie chodzi mi tylko o Covid i dystrybucję tych materiałów).
Wczoraj kupiłem troszkę PKO- nie planowalem tego, ale jestem patriotą :) i smutno mi się zrobiło jak zobaczyłem po 19.xx.
A serio, to dla mnie jako osoby będącej tyle lat na rynku, to jest smutne patrzeć na to. Kurs PEO to samo. Żal du.. ściska :(.
Dobrze żeby pszczółka zamknęła się dziś powyżej 2.39.