REKLAMA
TYLKO U NAS

Przerwa techniczna w PUE ZUS

2020-12-08 09:50
publikacja
2020-12-08 09:50

Nie możesz zalogować się do PUE ZUS? Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapowiedział prace serwisowe na platformie elektronicznej.

Przerwa techniczna w PUE ZUS
Przerwa techniczna w PUE ZUS
fot. Bartlomiej Kudowicz / / FORUM

We wtorkowy wieczór osoby, które planowały działania na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, muszą liczyć się z utrudnieniami. Instytucja zapowiedziała prace techniczne we wtorek (8 grudnia) pomiędzy godziną 21:00 a 22:00. Podczas przerwy mogą wystąpić problemy z korzystaniem z poszczególnych funkcji serwisu.

– W tym czasie lekarze i asystenci medyczni mogą bez zakłóceń wystawiać e-ZLA. Na stronie serwisowej będzie dostęp do pulpitu lekarza - nowego narzędzia, które pozwala na wystawianie zwolnień w czasie ograniczeń w dostępie do PUE ZUS – podkreśla Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Platforma Usług Elektronicznych ZUS umożliwia m.in. składanie wniosków o zasiłek opiekuńczy czy świadczenie postojowe. Petenci za pośrednictwem PUE mogą umawiać się na wizyty w oddziale wybranego oddziału ZUS-u w Polsce.

DF

Źródło:
Tematy
Najlepsze konta premium – wrzesień 2025 r.
Najlepsze konta premium – wrzesień 2025 r.
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki