REKLAMA
WAŻNE

SIMFABRIC S.A.: Ustalenie daty premiery gry Train Mechanic Simulator VR wydawanej przez spółkę zależną VRFabric S.A. na urządzenia wirtualnej rzeczywistości w sklepie Steam VR

2021-12-22 13:37
publikacja
2021-12-22 13:37
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 53 / 2021
Data sporządzenia: 2021-12-22
Skrócona nazwa emitenta
SIMFABRIC S.A.
Temat
Ustalenie daty premiery gry Train Mechanic Simulator VR wydawanej przez spółkę zależną VRFabric S.A. na urządzenia wirtualnej rzeczywistości w sklepie Steam VR
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje o ustaleniu daty premiery gry Train Mechanic Simulator VR na urządzenia wirtualnej rzeczywistości (dalej jako: Gra) w sklepie Steam VR na dzień 27 grudnia 2021 r. Cena Gry została ustalona na 24,99 EUR z dodatkowym 10% rabatem premierowym.

Gra zostanie wydana przez spółkę zależną VRFabric S.A., która jest odpowiedzialna za porting i wydanie Gry na urządzenia wirtualnej rzeczywistości, na podstawie umowy licencyjnej zawartej z PlayWay S.A. w dniu 10 lipca 2020 r.

Z tytułu umowy licencyjnej spółce zależnej VRFabric S.A. przysługuje 100% wpływów ze sprzedaży Gry po odliczeniu prowizji sklepu Steam VR, kształtującej się na poziomie 30%. Właścicielem autorskich praw majątkowych do Gry jest spółka PlayWay S.A., która udzieliła Emitentowi wyłącznej licencji na jej portowanie na technologię VR.

Gra planowana jest również do wydania na urządzenia wirtualnej rzeczywistości w sklepie Oculus Store, a także PlayStation Store VR. Potwierdzony termin wydania Gry w pozostałych sklepach Emitent poda w kolejnych raportach bieżących.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-12-22 Julia Natalia Leszczyńska Prezes Zarządu Julia Natalia Leszczyńska
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki