REKLAMA

MOVIE GAMES S.A.: Zawarcie listu intencyjnego z Platige Image S.A. w zakresie nawiązania współpracy w obszarze tworzenia gier komputerowych

2021-02-09 18:08
publikacja
2021-02-09 18:08
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 5 / 2021
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
MOVIE GAMES S.A.
Temat
Zawarcie listu intencyjnego z Platige Image S.A. w zakresie nawiązania współpracy w obszarze tworzenia gier komputerowych
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”, „Spółka”) niniejszym informuje, iż w dniu dzisiejszym Emitent zawarł z Platige Image S.A. z siedzibą w Warszawie („Platige Image”) list intencyjny w sprawie określenia ramowych zasad współpracy zmierzających do wspólnego zawiązania spółki kapitałowej („SPV”) mającej na celu realizację m.in. 3 produkcji z segmentu AA („List Intencyjny”).
Zgodnie z zamierzeniami Listu Intencyjnego, zaangażowanie kapitałowe stron w SPV będzie na równym poziomie. Powołana spółka zamierza wykorzystać potencjał gier komputerowych także w innych obszarach działalności, m.in. poprzez ich ekranizację. Emitent będzie odpowiedzialny za wprowadzanie gier na rynek jako ich wydawca oraz za pozyskiwanie środków na finansowanie rozwoju SPV. Platige Image będzie odpowiedzialne za wizualną stronę przedsięwzięcia, jak również za fabułę nowopowstających produkcji.
Wraz z zawarciem Listu Intencyjnego, strony zobowiązały się do wzajemnej analizy potencjalnych obszarów współpracy w ramach przedsięwzięcia, podjęcia negocjacji w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy i przystąpienia do uzgodnienia treści dokumentów formalnoprawnych, wymaganych w celu realizacji przedsięwzięcia.
List Intencyjny nie stanowi prawnie wiążącej umowy zobowiązującej, został zawarty na czas określony 6 miesięcy od dnia jego podpisania.
Emitent, o dalszych szczegółach związanych przedsięwzięciem, będzie informował w kolejnych raportach bieżących.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2021-02-09 Mateusz Wcześniak Prezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki