REKLAMA
ZASADY PROMOCJI

ADUMA S.A.: ZAWIADOMIENIE O NABYCIU ZNACZNEGO PAKIETU AKCJI EMITENTA PRZEZ PODMIOT BEZPOŚREDNIO KONTROLOWANY PRZEZ OSOBĘ WCHODZACĄ W SKŁAD RADY NADZORCZEJ SPÓŁKI

2013-07-03 13:39
publikacja
2013-07-03 13:39
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2012
Data sporządzenia: 2013-07-03
Skrócona nazwa emitenta
ADUMA S.A.
Temat
ZAWIADOMIENIE O NABYCIU ZNACZNEGO PAKIETU AKCJI EMITENTA PRZEZ PODMIOT BEZPOŚREDNIO KONTROLOWANY PRZEZ OSOBĘ WCHODZACĄ W SKŁAD RADY NADZORCZEJ SPÓŁKI
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych
Treść raportu:
ADUMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Duńska 9, Wrocław 54-427), wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000390102 ("Spółka") informuje o otrzymaniu w dniu 2 lipca 2013r. zawiadomienia, w trybie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi, od osoby wchodzącej w skład Rady Nadzorczej Spółki, o dokonaniu w dniu 26 czerwca 2013r. przez Beriot Holding Limited z siedzibą w Nikozji, na Cyprze - podmiot bezpośrednio kontrolowany przez osobę wchodzącą w skład Rady Nadzorczej, transakcji zakupu 80 000 (słownie: osiemdziesiąt tysięcy) akcji serii A wyemitowanych przez Spółkę, po cenie 8,07 zł za akcję, w ramach transakcji w alternatywnym systemie obrotu organizowanym przez GPW – sesja parkietowa (rynek New Connect), a tym samym o zwiększeniu posiadania stanu akcji Spółki oraz stanu liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, który przedstawia się w następujący sposób:

Beriot Holding Limited na dzień przed dokonaniem transakcji zakupu akcji Spółki, tj. na dzień 25 czerwca 2013r., posiadał 36 000 (słownie: trzydzieści sześć tysięcy) akcji Spółki, stanowiących 2,98% udziału w kapitale zakładowym Spółki oraz głosów w ogólnej licznie głosów na walnym zgromadzeniu. W wyniku dokonania transakcji zakupu akcji Spółki, tj. w dniu 26 czerwca 2013r., Beriot Holding Limited posiada 116 000 (słownie: sto szesnaście tysięcy) akcji Spółki, które stanowią 9,62% udziału w kapitale zakładowym Spółki i uprawniają do 9,62% głosów w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, tj. do wykonywania 116 000 (słownie: sto szesnaście tysięcy) głosów z akcji Spółki.

Członek Rady Nadzorczej Spółki nie wyraził zgody na publikację danych osobowych.
Załączniki
Plik Opis

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2013-07-03 Marcin Ćmiech Prezes Zarządu
2013-07-03 Maciej Mielcarek Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki