Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Apel Palikota do członków POPrzewodniczący RP Janusz Palikot zaapelował w niedzielę w liście otwartym do działaczy Platformy Obywatelskiej o przystąpienie do jego partii lub współtworzonej przez niego formacji Europa Plus. Zdaniem polityka inicjatywa ta może być prawdziwą alternatywą dla PiS.
Ponieważ Platforma rządzi od sześciu lat, a od 10 lat kieruje Platformą Donald Tusk, warto dziś do wyborców i działaczy Platformy przesłać pewną zachętę do refleksji i zastanowienia się, co dalej ma być z Platformą, jak to ma być formacja, bo to w pewnym sensie też oznacza, co dalej ma być z Polską.
Palikot jest przekonany, że "katastrofa i obumieranie Platformy jest nieuniknione i nie da się już tego zatrzymać".
Zdaniem Palikota dawne ideały PO "zostały sprzedane za cenę trwania przy władzy, za garnitury, cygara i limuzyny". "Już nikt w Platformie nie mówi o ulżeniu doli małych i średnich przedsiębiorstw - przeciwnie, klub zduszony partyjną dyscypliną głosuje przeciwko takim rozwiązaniom" - głosi list. "W sferze społecznej, pod pretekstem kryzysu, ogranicza się niezbędną pomoc. W kwestiach obyczajowych nikt nie potrafi wskazać jednej różnicy dzielącej PO od skrajnie konserwatywnego PiS. Z postulatów likwidacji Senatu, ograniczenia liczby posłów i immunitetu, czy obniżenia kosztów pracy pozostał już tylko pusty śmiech" - czytamy w liście.
"Ten wybór jest wyborem groteskowym"
Palikot powiedział, że lider PO i premier Donald Tusk jest "człowiekiem wypalonym ideowo", "pozbawionym ambicji i woli realnego działania",
Ten wybór jest wyborem groteskowym wewnątrz Platformy, całkowicie oderwanym od prawdziwych problemów, których nie widać ze środka Platformy, partii władzy - ocenił na konferencji Palikot.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.