Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Rostowski: Krzykliwi ekonomiści przeciw zmianom w OFE

Środa, 3 lipca (08:14) Aktualizacja: Środa, 3 lipca (08:30)
Minister finansów atakuje ekonomistów twierdzących, że zmiany w OFE to pomysł na ich likwidację i ratowanie budżetu. Jacek Rostowski ocenił, że tak twierdzi mała grupa "krzykliwych ekonomistów".

http://biznes.interia.pl/raport/OFE/news/rostowski-krzykliwi-ekonomisci-przeciw-zmianom-w-ofe,1933517,8347

Ta jego kłamliwa pejsata gęba równie POdła jak jego bełkot. POwinien mieć zakaz wypowiadania publicznie swoich idiotycznych tez POnieważ bardzo to szkodzi dla sondaży tych szkodników z PO,chociaż z drugiej strony chyba nie ma dla nich aż tak dużego znaczenia,bo zapewne zdają sobie sprawę z faktu iż pikują ostro w dół i mają niechlubną szansę ; przegonić ; równie niechlubny rekord w spadaniu w dół ;Prawdziwego Mężczyzny ; ,czyli Lesia Millera kiedy był premierem,dla mniej zorientowanych to ten osobnik który jezdził pociągami do Moskwy do swoich druhów z KGB z walizkami ; dziengów ;

Znowu chcą OKRAŚĆ - I BĘDĄ SĘ TEGO TRZYMAĆ !

OFE jest duzo lepsze od ZUS bo widze kase i dedziczę kase..Dziekuje za uwage!

Vincet stary zlodzieju przestan pieprzyc , oddaj to co ukradles spoleczenstwu i spieprzaj skad przyjechales /aha oddaj to jeszcze co ukradles dla siebie/


Pomimo swoich wad OFE ma jedną bezsprzeczną zaletę. Pieniądze są poza lepkimi łapkami pseudo finansistów jak Rostowski. Wirtualne konta w ZUS mają taką pewność zgromadzonych tam środków jak pożyczenie żulowi pod sklepem kasy licząc że odda. Przecież likwidacja takich kont jedną decyzją jest banalnie prosta, a jest to bardzo prawdopodobne bo problemy budżetu będą narastać wobec całkowitego braku działań rządu w kierunku rozwoju polskiego przemysłu i ściągnięcia młodych emigrantów do kraju. To co proponuje rząd trzeba nazwać po imieniu ZŁODZIEJSTWO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.