Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
o prosze a co mi tam!

NCS zapłacił 1,6 mln zł za bilety na MadonnęNarodowe Centrum Sportu, podlegające minister sportu, zapłaciło 1,6 mln zł z publicznych pieniędzy na zakup 4037 biletów na koncert Madonny - poinformowała "Polityka".

Bilety zostały zakupione od organizatora koncertu, firmy Live Nation. Według "Polityki" nie podjęto negocjacji cen biletów i zakupiono je na 4 miesiące przed koncertem.

Jak ustalił "Super Express", bilety w pakiecie sponsorskim miały być przez NCS odsprzedane głównemu sponsorowi koncertu Madonny. "Problem w tym, że NCS nie znalazło sponsora koncertu i to NCS, czyli państwowa spółka, musiało sponsorować Madonnę! Co się stało z biletami, komu NCS je rozdał, tego nie wiadomo" - mówi "SE" osoba znająca kulisy transakcji.

Minister sportu nie poczuwa się do winy i obarcza nią byłego prezesa NCS, Rafała Kaplera.

"NCS miało wynająć loże i miejsca biznesowe. W tym celu spółka zakupiła bilety, które miały być elementem oferty dla potencjalnych najemców. Zakupione przez spółkę bilety wraz z pakietami typu VIP miały być jednym ze źródeł dochodu z tej imprezy. Nieudolność władz spółki NCS skutkowała dymisjami jesienią ubiegłego roku" - tłumaczy w rozmowie z "Faktem" Katarzyna Kochaniak, rzecznik prasowy Ministerstwa Sportu.

Koncert Madonny w Warszawie okazał się klapą. Joanna Mucha dofinansowała go kwotą 5 mln zł z pieniędzy przeznaczonych na rozwój sportu. Warszawska prokuratura wszczęła już śledztwo w sprawie niegospodarności przy koncercie Madonny na Stadionie Narodowym

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.