Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Jakie wnioski wyciąga PO z elbląskiego "łomotu"?​Politycy PO, z którymi w poniedziałek rozmawiała PAP, uważają, że za rok - w wyborach samorządowych - rezultat będzie lepszy niż uzyskany przez tę partię w przedterminowych wyborach w Elblągu. Podkreślają, że PO musi dalej pracować nad odzyskaniem zaufania wyborców.

http://fakty.interia.pl/news-jakie-wnioski-wyciaga-po-z-elblaskiego-lomotu,nId,993152#commentsZoneList

Jaki "łomot"!!!! W Elblągu to było tylko zwykłe łaskotanie..... ŁOMOT TO BĘDZIE JAK STANIECIE PRZED TRYBUNAŁEM STANU!!!!!! PLATFONSI!!!!

Peło tonie!!!

Zamach na emerytury z OFE

Środki zgromadzone w OFE są prywatną własnością, uważa prawie połowa Polaków

48 proc. Polaków uważa, że oszczędności zebrane na koncie w otwartym funduszu emerytalnym są ich prywatną własnością - wynika z badania przeprowadzonego przez TNS OBOP na zlecenie Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych.

http://biznes.interia.pl/raport/OFE/news/srodki-zgromadzone-w-ofe-sa-prywatna-wlasnoscia-uwaza,1934584

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.