Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Sabaton - Uprising PL (polskie napisy) .
https://www.youtube.com/watch?v=ovlvjOoTi7s

1 sierpnia 2012 Koncert Modony gwozdziem do trumny PO za 5 mil zł już lepiej było odwołać zapłacić jej należne co i tak zrobiono

NCS zapłacił 1,6 mln zł za bilety na MadonnęNarodowe Centrum Sportu, podlegające minister sportu, zapłaciło 1,6 mln zł z publicznych pieniędzy na zakup 4037 biletów na koncert Madonny - poinformowała "Polityka". Koncert Madonny w Warszawie okazał się klapą. Joanna Mucha dofinansowała go kwotą 5 mln zł z pieniędzy przeznaczonych na rozwój sportu. Warszawska prokuratura wszczęła już śledztwo w sprawie niegospodarności przy koncercie Madonny na Stadionie Narodowym.

http://fakty.interia.pl/prasa/news-ncs-zaplacil-1-6-mln-zl-za-bilety-na-madonne,nId,994196#commentsZoneList

Zamiast dołożyć godzin historii - wolą finansować koncert satanistki za 6 mln złotych! To jest utrzymanie ( pensje)wszystkich nauczycieli przez rok w województwie mazursko-warmińskim!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.