Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
PAA: Sytuacja w Fukushimie nie stanowi zagrożenia dla PolskiElektrownia atomowa Fukushima nie jest tak groźna, jak informowano - przekonuje Państwowa Agencja Atomistyki.

Nastopiło skażenie ziemi więc zagrożenie jest na skalę całego globu. Japonia powinna wypłacić wszystkim państwom odszkodowanie za zniszczenie wody, gleby i powietrza. CO NA TO UNIA EUROPEJSKA????????? JAKOŚ CICHO W SPRAWIE KAR ZA EMISJĘ SZKODLIWYCH PYŁÓW I PIERWIASTKÓW PROMIENIOTWÓRCZYCH.

http://fakty.interia.pl/raport-kataklizm-w-japonii/opinie/news-paa-sytuacja-w-fukushimie-nie-stanowi-zagrozenia-dla-polski,nId,1008665#commentsZoneList

A przecież Polska weglem stoi ale nasi dyplomatolki chcą budawć elektrownie atomowe z ministrem gradem jako doradca i bedzie tak jak z inwestorem z kataru

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.