Forum Giełda +Dodaj wątek

Re:12 straconych lat dla Polski gdyby rzadzil pisiaczek

Zgłoś do moderatora
Jak wygrywa PIS na pomorzu w mateczniku PO gdzie zawsze wygrywała Platforma to co dopiro w innych czesciach Polski i tak trzymać!

Jerzy Wilk z PiS wygrał wybory na prezydenta Elbląga W niedzielę, w drugiej turze przedterminowych wyborów na prezydenta Elbląga Jerzy Wilk z PiS uzyskał 51,74 proc. poparcia, pokonując kandydatkę PO Elżbietę Gelert.

http://fakty.interia.pl/polska/news-jerzy-wilk-z-pis-wygral-wybory-na-prezydenta-elblaga,nId,992531#commentsZoneList

Mimo olbrzymiej mobilizacji lewackich baranów ( wizyta tryka Tuska) wygrał samotny wilk.Teraz zatańczy z baranami....

Teraz PO-wszczyki mogą szukać sobie nowej pracy. Będzie wiele nowych etatów w urzędach. Trzodę się wywali. Już za długo się nażerali na publicznym korycie

Bravo PIS! Teraz Warszawa!

Brawo Elbląg - Jesteście Wielcy !!! Mina Tuska - Bezcenna !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.