Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
ale się armia POPLECZNIKÓW WZIEŁA DO ROBOTY WRECZ CHCĄ ZLINCZOWAĆ DUDĘ!

Związkowcy krytykują osiągnięcia rządu​Związkowcy krytykują osiągnięcia rządu. Centrum Informacyjne Rządu przedstawiło wczoraj osiągnięcia gabinetu Donalda Tuska w 300 dni po II. expose. Wśród wymienionych sukcesów znalazły się między innymi informacje o wydłużeniu urlopu macierzyńskiego, wprowadzeniu elastycznego czasu pracy czy reforma urzędów pracy.

- Za sukces związkowcy nie uznają wydłużenie urlopu macierzyńskiego - mówił przewodniczący wielkopolskiej "Solidarności" Jarosław Lange. Jego zdaniem większość matek nie może skorzystać z takiego rozwiązania ponieważ, pracują na tak zwanych umowach "śmieciowych".

Związkowcy oburzają się również na wpisywanie przez rząd po stronie sukcesów inwestycji w gospodarkę. Przypominają między innymi, że przez budowę infrastruktury przy okazji Euro bardzo wiele firm upadło lub znalazło się w poważnych kłopotach.

Panie Duda jest Pan potrzebny Polsce i Polakom ,naród potrzebuje odważnego przywódcy by upomnieć się o swoje prawa, nie dać się zniewolić pazernej władzy,którą" wybraliśmy"bo to ma być władza dla ludu , a nie dla siebie i ich rodzin

POpaprańcy tak się zapędzili w tej swojej propagandzie, że teraz wszystkie działania ( w zdecydowanej większości błędne ) odtrąbiają jako sukces ! ! !

http://fakty.interia.pl/polska/news-zwiazkowcy-krytykuja-osiagniecia-rzadu,nId,1008252#commentsZoneList

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.