Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
a niech tam jak ci tak dobrze to dalej pisz ze Elek to super spółka może wróci jak Wargas spłaci poldka w 2020 moze upadnie to nie bedzie po co wracać pak za pożyczki reszte bagdna dla us a ty dalej bedziesz pisał i wilebił wrecz ubustwiał obecną sytuację w Polsce i w Elku nie to bym się śmiał z czyjegoś nie szczęsia ale coś w tym jest Premier Kulawy Prezydent Kulawy dziwny zbieg okoliczności obydwoje kontuzje i Państwo kulawe a Akcjioariat Ele zwarty od 10 lat robiony w ch... jeszcze 10 albo upadłośc nie daj Boże śmierc GA I MAMY JAK W EGIPCIE CIAGŁE ZMIANY PREZYDENTA A Sadamie z Libi to już wiemy jak skończył!

.De Łindows - Amber .
http://www.youtube.com/watch?v=EdibxnbLpN8

Duda: Będziemy nękać ten rząd non stop trzeba zrobić z nim porządek - zapowiedział w TVN24 szef "Solidarności" Piotr Duda Dlatego apelował, by wyjść na ulicę i zaprotestować przeciwko obecnej władzy. Ostrzegł Tuska, że jeśli jego związek i pozostałe organizacje staną na czele protestów, to "ludzie sami wyjdą na ulicę i nie będzie przelewek". W ocenie Dudy, Polacy mają "tego wszystkiego dosyć", więc trzeba "zakasać rękawy, jechać do Warszawy i zrobić z tym rządem porządek". Przyznał, że droga do odsunięcia Platformy Obywatelskiej jest bardzo długa , bo wybory parlamentarne są dopiero za dwa lata, ale zastrzegł, że nie oznacza to, że Donald Tusk będzie miał spokój. Zapowiedział, że "Solidarność" będzie ten rząd nękać non stop. "Niech Tusk poda mnie do sądu"Piotr Duda był pytany o swoje słowa, wypowiedziane podczas sobotniego kongresu Prawa i Sprawiedliwości na Śląsku - powiedział wówczas, że "obecny premier to tchórz i kłamca". Szef "Solidarności" nie wycofał się z tego stwierdzenia. Zapewnił, że wiedział co robi, mówiąc w ten sposób o Tusku.

Świetny gość tak trzymać! w końcu ktoś stanął w obronie normalnych Polaków robotników a raczej niewolników w pełni go popieram czekam na protest ogólnokrajowy bo mam dość tego syfu a Tusk powinien jak najszybciej byc odsunięty ze stołka i postawiony przed sądem.

"Fakt": Śmieci gniją! Grozi epidemia Co piąta gmina nie podpisała nowych umów na wywóz śmieci, a tam, gdzie umowy są, śmieci i tak nie są wywożone - informuje "Fakt". Gazeta podkreślą, że brakuje kontenerów, a sterty śmierdzących, gnijących odpadków zalegają na osiedlach i ulicach. "To kompromitacja władzy, groźna dla naszego zdrowia" - pisze tabloid i przytacza ostrzeżenia epidemiologów, którzy twierdzą, że może grozić nam zaraza. "Tylko patrzeć, aż rozplenią się szczury i robactwo. (...) Przy tym bałaganie i wysokich temperaturach zaledwie krok dzieli nas od niebezpieczeństwa" - podkreślają w rozmowie z gazetą.

Cały rząd tuska to śmierdzący problem !!!"Tylko patrzeć, aż rozplenią się szczury i robactwo" - jak to rozplenią się ? A członki partii o nazwie jak, przepraszam za wyrażenie, Milicja Obywatelska to co to jest ? Przecież to nie jest kompromitacja władzy, to standard władzy w tym wydaniu. Kompromitacja to by była gdyby tym wiecznym nieudacznikom coś się udało.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.