Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Podzienkowania dla Speka pozd. Jan

Tusk o Kaczyńskim: Trzeba mieć chorą wyobraźnię..."Trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby wymyślać takie scenariusze" - tak premier Donald Tusk skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie w Święto Niepodległości 11 listopada to prowokacja.

Korolec: Konferencja klimatyczna z publicznych pieniędzyListopadowa konferencja klimatyczna w Warszawie będzie finansowana z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a więc z publicznych pieniędzy. Minister środowiska Marcin Korolec przyznał, że koszty organizacji tego wydarzenia wzrosły z 70 do 100 milionów złotych

najpierw trochę pobajdurzą ,potem popiją i pojedzą na bankietach by w nocy łajdaczyć się w hotelach a to wszystko z naszych podatków

"GPC": Rząd chce zamieszek 11 listopadaZ dokumentów Ministerstwa Środowiska i ONZ-etu, do których dotarła "Gazeta Polska Codziennie", wynika, że propozycja, aby konferencja klimatyczna odbyła się 11 listopada akurat w Warszawie, to pomysł polskiego rządu.

"W efekcie w stolicy Polski zderzą się dwa skrajne środowiska: narodowców na Marszu Niepodległości i anarchistów" - pisze dziennik i dodaje: "Faktem jest też, że Ministerstwo Środowiska ukrywało datę rozpoczęcia szczytu.
Co ciekawe, kiedy 7 grudnia przekazywano mediom oficjalny komunikat w tej sprawie, poinformowano, że impreza odbędzie się "na przełomie listopada i grudnia", chociaż wszyscy już doskonale znali prawdziwą datę, czyli 11 listopada 2013 roku".

Przypomnijmy, że wątpliwości co do wyboru daty nie ma także Jarosław Kaczyński. Szef PiS uważa, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie 11 listopada, w Święto Niepodległości, to "oczywista prowokacja". - Ktoś chce doprowadzić do awantury, odpowiedzialność za ewentualne rozruchy poniesie premier i szef MSW - przekonywał prezes PiS.
- Wiadomo, że na takie szczyty przyjeżdżają alterglobaliści i że to są to elementy awanturnicze. Niewątpliwie chodzi o to, żeby wywołać awanturę, bo przecież nie ma żadnego przymusu, żeby to było akurat 11 listopada - dodał Kaczyński na konferencji prasowej w piątek. Według niego "ktoś chce doprowadzić do wielkiej awantury".

Węgry rozliczyły się z Międzynarodowym Funduszem Walutowym
Środa, 7 sierpnia (18:17)

Węgry spłaciły resztę swego zadłużenia wobec MFW, prawie 721 milionów euro - poinformował w środę węgierski bank centralny. Jest to spłata przedterminowa; ostatnia transza węgierskich zobowiązań wobec MFW była wymagalna dopiero w marcu przyszłego roku.

A u nas ktoś kiedyś śmiał się z Kaczyńskiego jak on przedstawiał właśnie Węgry za przykład , ech jak go wtedy lewactwo opluwało ..... Teraz wary im opadły i milczą

brawo Orban,brawo Węgry,a co w POlsce?

http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_finansowy/news/wegry-rozliczyly-sie-z-miedzynarodowym-funduszem-walutowym,1940989#commentsZoneList

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.