Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

wymagac od Wargasa. Juz nie będę pisał o kompromitacji..szkoda atramentu.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/e-posterunek-bez-zadnych-zabezpieczen-nik-zawiadam,1,5555449,wiadomosc.html

Rokita, Olechowski, Płażyńskie nie dali rady może Gowin da radę! 1 chciałbyć premieram z Krakowa Olechowskiego juz nie ma Sp Płażynski

MEMORY - Przywróć Tuskowi Pamięć!

Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie, w związku z tym, stopniowe obniżanie podatków i innych danin publicznych. (...) Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony.Donald Tusk w 2007 r.

http://zmienpremiera.pl/

KTO PREMIEREM 2 JARKÓW KOTRA DONALD

Wybory w PO. Gra w memo Gowina satyrą i kpiną celuje w Tuska Stanisław Cybruch Data dodania: 2013-08-02 16:34 Przywróć Tuskowi pamięć! Gowin niewinnie zaprasza do gry komputerowej. Tusk: On tworzy małą, ideologiczną partię. Gowin: Ta strona przypomni premierowi, że program i debata budowały siłę PO. Kampania wyborcza w partii weszła w ostry wiraż?Choć w miesiącach letnich, zwykle w polityce panuje czas "ogórkowy", w polskiej jest inaczej – przynajmniej za sprawą Platformy Obywatelskiej. Wybory szefa partii wkroczyły w okres zenitalny. Kto zwycięży? – oto na dziś hamletowskie pytanie. Kandydatów dwóch – Donald Tusk i Jarosław Gowin. Ten drugi z każdym dniem nabiera większego rozpędu w parciu do zwycięstwa. Donald Tusk – zręczny i sprytny polityk, nie zamierza zbyt łatwo dać pola manewru konkurentowi. Obserwuje kierunki propagandowo-ruchowe Gowina i coraz bardziej się głowi i napina, a obu pretendentom… rośnie… adrenalina. Donald Tusk pisze list do PO: "Słyszę ciepłe słowa Gowina o PiS i nie wierzę w jego dobre intencje". Gowin pisze Internautom: "Ruch Narodowy? Wielu wartościowych ludzi" – odpowiada. - A czy PiS to faszyści? - Bzdura i brak szacunku. Za to Rostowski to socjalizm – twierdzi były minister sprawiedliwości. Tusk ostrzega działaczy PO przed Gowinem. A Gowin chwali się grą komputerową o Tusku. Tusk: Gowin tworzy małą, ideologiczną partię. "Formacja silna i zdolna do wygrywania"I tak coraz bardziej kampania wyborcza w PO nabiera rumieńców. Donald Tusk w liście do członków Platformy krytykuje działania Jarosława Gowina i pisze wprost, o czym podaje Polskie Radio, że propozycja jego kontrkandydata to "przepis na małą, ideologiczną partię, a nie wielką, szeroką formację, jaką dziś jesteśmy". "Zero programu, tylko straszenie mną" - skomentował Gowin.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wybory_w_po_gra_w_memo_gowina_satyra_i_kpina_celuje_w_tuska_278048.html

Obłuda Donalda Tuska http://www.youtube.com/watch?v=4MrJ03LipsU

Tusk: Jestem liderem, nie kilerem Mam kilkuset świadków, gdy mówiłem dawno temu do parlamentarzystów PO, że w 2013 r. na pewno PiS nas przegoni. I że w 2015 r. odzyskamy pozycję lidera na kilka miesięcy przed wyborami. Jestem o tym przekonany - mówi Donald Tusk "Gazecie Wyborczej". Wasze komentarze (1465)Ta liderem, chyba w ilości afer!?

http://fakty.interia.pl/prasa/news-tusk-jestem-liderem-nie-kilerem,nId,992253?parametr=fakty_ch#commentsZoneList

Spisek? Kaczyński węszy prowokację​ Jarosław Kaczyński uważa, że organizacja szczytu klimatycznego w dniu Święta Niepodlełgości 11 listopada to czysta prowokacja. Prezes PiS zaznaczył, że wybór daty na szczyt klimatyczny nie jest przypadkowy, zbiegając się z organizowanym co roku marszem niepodległości. Polityk zauważa, że a na imprezę przyjadą środowiska alterglobalistyczne, które mogą doprowadzić do "awantury". Według Kaczyńskiego ktoś chce doprowadzić do spięcia. Szef PiS dodał, nawiązując do wydarzeń sprzed 2 lat, gdy na zaproszenie Krytyki Politycznej do Warszawy przyjęchały bojówki niemieckiej antify, że awantura w tym roku może być "nieporównanie większa". Prezes PiS podkreślił, że całkowitą odpowiedzialność za ewentualne zamieszki weźmie obecna władza - premier i szef MSZ. - Jeżeli nie przeprowadzi się zdecydowanej akcji, to może dojść do bardzo niedobrych wydarzeń - dodał Kaczyński. Konferencja klimatyczna zaplanowana jest w dniach 11-22 listopada. Jej celem ma być wypracowanie nowych postanowień na rzecz ochrony klimatu, w tym redukcji emisji gazów cieplarnianych. Podatnika ma kosztować około 100 mln złotych.

http://fakty.interia.pl/news-spisek-kaczynski-weszy-prowokacje,nId,1006256?parametr=fakty_ch#commentsZoneList

Komenatrze P. Kaczyński nic nie węszy ale ma 100% rację!!!! Tylko skończony kretyn albo prowokator ustala termin szczytu klimatycznego w dniu Święta Niepodległości!!!! Ten nie-Rząd będzie miał szczęście jak kiedyś wywiozą ich tylko na taczkach....ja tam ich los widzę w dużo czarniejszych kolorach...ale sami sobie na to pracowali i nadal pracują. szczytowania im się zachciało! Za moje pieniądze!! Urządzaja szczyt bo to niezłfucha do wyciagnięcia kasy z kasy państwowej czyli naszej.!! Co za koszmar. Lemingi! Kogo wybraliście?! Swoich katów!!? Ale dlaczego przez was normalni ludzie musza cierpieć!!! 100 milionów w szambo wywalą, a tu nie ma za co ludzi leczyć! To wszystko musi być rozliczone!! Matoł zapomniał, że 11 listopada to święto narodowe Polaków.

"GPC": Warszawę czekają krwawe zamieszki Tysiące anarchistów, lewicowych działaczy i antyglobalistów kontra tłumy prawicowców i narodowców. Wszyscy spotkają się 11 listopada w Warszawie. Jedni na Marszu Niepodległości, drudzy na szczycie klimatycznym - pisze już teraz "Gazeta Polska Codziennie". Wyznaczenie daty szczytu to albo całkowita bezmyślność jego organizatorów, albo świadoma prowokacja obozu Donalda Tuska, by doprowadzić do zamieszek, a następnie "bohatersko" je zdławić - mówi w rozmowie z dziennikiem poseł Tomasz Kaczmarek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.