Forum Giełda +Dodaj wątek

Re:12 straconych lat dla Polski gdyby rzadzil pisiaczek

Zgłoś do moderatora
Co rząd proponuje 16 milionom przyszłych emerytów?

Środa, 26 czerwca (10:21) Aktualizacja: Środa, 26 czerwca (14:31)

Szefowie resortów pracy i finansów w środę zaprezentowali raport dotyczący systemu emerytalnego i proponowanych zmian w OFE, które powinny inwestować w realną gospodarkę. Premier Donald Tusk twierdzi, że rządowi chodzi wyłącznie o interes obywateli.

Zamach na emerytury z OFE

Tusk jest niepoważny mogę nawet powiedzieć że Polacy w wyborach wybrali durnia jaki naprawdę jest w Polsce mało. Karygodną rzeczą jest zmienianie zasad funkcjonowania funduszy emerytalnych co kilka lat ludzie muszą pracować aby uzyskać emeryturę kilkadziesiąt lat. Pan premier z powodu bieżących problemów budżetowych postanowił że będzie OKRADAŁ pracowników z ich wypracowanych oszczędności emerytalnych! Opowiadając głodne kawałki o gwarancjach ZUS i o zaletach studni bez dna którą jest ZUS który popada w problemy bo wypłaca wysokie emerytury tzw mundurowym którzy nigdy nie wpłacili do ZUS nawet złotówki, chory kraj jak ma być w Polsce normalnie jak takie rzeczy się dzieją?

Do tej pory zastawia mnie mocno jedna rzecz, czemu ludzie dawno nie przegonili tej bandy tylko ufali jak się tylko da. Teraz płacz i zgrzytanie zębów. Czy my Polacy to naród tak zniewolony, że nie możemy wydostać się z jarzma niewoli ? W większości o Polakach za granicą mają dobre zdanie, chwalą nas za pracowitość, więc czemu nie możemy pokazać , że nas stać na to żeby ten wspaniały kraj wrócił w ręce polskie a nie komunistyczno - żydowskiej mafii. Szkoda wielka, że na naszych oczach Polska jako suwerenny kraj stała się jedną z prowincji uni europejskiej , ludzie stali się sługusami a granice naszego kraju powinny zostać dawno zamazane, skoro i tak już jako kraj administracyjnie nie istniejemy - pozdrawiam

Rostowski vonnnn! z tego kraju !!!! Ehh Donek, kto Ci jeszcze wierzy, co ?

Cyt. :"Premier Donald Tusk twierdzi, że rządowi chodzi wyłącznie o interes obywateli" dawno nie słyszalem takiego żartu

1) Zlikwidowac OFE a zobowiazanie przerzucic na ZUS (czyli podatnikow) 2) wprowadzic finansowanie partii TYLKO ze zbiorek od osob prywatnych 3) Obecnym wlascicielom OFE dac wybor albo wiezienie albo finansowanie PO 4) Ostatni gasi swiatlo :)

TUSK - NIE CHCEMY Cie ! ---> Naród ! ---> WYPIER*ALAJ ! "Na dieriewo s Taboj !" TUSK - NIE CHCEMY Cie ! ---> Naród ! ---> WYPIER*ALAJ ! "Na dieriewo s Taboj !" TUSK - NIE CHCEMY Cie ! ---> Naród ! ---> WYPIER*ALAJ ! "Na dieriewo s Taboj !"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.