Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj, 18 lipca (06:34)
Apel Izraela do Polski o "podjęcie konkretnych kroków" ws. ubojuJest szansa na załagodzenie sporu o ubój rytualny między Polską a Izraelem. Polski ambasador przy Unii Europejskiej ma dzisiaj przedstawić stanowisko Warszawy w tej sprawie na spotkaniu rabinów w Brukseli. Wcześniej izraelskie MSZ zaapelowało do Polski o konkretne kroki, a ambasadorowie obu krajów byli wzywani na rozmowy.

Początkiem całego zamieszania była przeforsowana w polskim Sejmie ustawa, która zabrania rytualnego uboju zwierząt. Żydzi i muzułmanie jednak traktują taki rodzaj zabijania zwierząt jako część tradycji religijnej.

http://fakty.interia.pl/polska/news-apel-izraela-do-polski-o-podjecie-konkretnych-krokow-ws-uboj,nId,998167#commentsZoneList

Fundamentalizm i ekstremizm jest niebezpieczny. To nawet nasza chrześcijańska wiara jest reformowalna - np. nie musi byc post w piątek, Maria Magdalena została oczyszczona i nie jest już nierządnicą.... CYWILIZOWANI LUDZIE NIE ZADAJĄ CIERPIEŃ ZWIERZĘTOM. Kim trzeba być, aby patrzeć na zarzynane, świadome wszystkiego, cierpiące zwierzę??? Z premedytacją zadawać ból? To cecha PSYCHOPATY, a człowiek wierzący to kieruje się miłością i empatią.

Nie długo nie będziemy mogli wywiesić naszej flagi, śpiewać Mazurka Dąbrowskiego, jeść wieprzowiny, mówić po polsku itd, bo obrazimy nie daj Boże jakiegoś emigranta!

To już Izrael nie PROSI tylko .......ŻĄDA ???? a dlaczego organizacje z całego świata nie protestują ws braku ubojni rytualnych w USA ????? Dlaczego organizacje żydowskie z całego świata nie protestują kiedy Tusk likwiduje miejsca pracy w Polsce??????? To nie ubojniami Polska stoi !!!!!!!!!! NIE dla uboju rytualnego a wy Żydzi sprowadzajcie sobie mięso z importu
Napiszę tylko tyle. Żydzi są u nas GOŚĆMI . Z resztą nie od kilku lat, ale od wieków kiedy to "przyjazny" im świat przepędzał ich ze swoich terenów(chyba mieli rację). Ja będąc u kogoś gościnnie nie narzucam mu swoich zwyczajów. MUSZĘ się dostosować lub tam nie bywać. Nie mogę gospodarzowi NARZUCAĆ co i jak ma robić. Proste??? Nie podoba się, wyjazd do bardziej przyjaznego gospodarza. Lub do domu.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.