Forum Giełda +Dodaj wątek

Re:12 straconych lat dla Polski gdyby rzadzil pisiaczek

Zgłoś do moderatora

To jest tak ,idziesz do pracy, pracujesz ciężko przez miesiąc i ponad 60 % pieniędzy oddajesz państwu. I co się z tymi pieniędzmi dzieje .A no w konstytucji jest napisane "Obejmując urząd Prezesa Rady Ministrów (wiceprezesa Rady Ministrów, ministra), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz POMYŚLNOŚĆ OBYWATELI będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem."Czyli nasze pieniądze (cięzko zapracowane ) ten który obejmuje rzad ,Obojętnie z jakiej jest partii (pomyślność obywateli ) pomnaża . .JEŻELI TEGO NIE POTRAFI TO PODAJE SIĘ DO DYMISJI ,JEŻELI DZIAŁA NA SZKODĘ OBYWATELA ,ŁAMIE PRAWO KONSTYTUCJI I IDZIE DO WIĘZIENIA!!! Siedzimy teraz przed komputerami i myślimy dlaczego tusk i jego organizacja PO jeszcze jest u władzy. Podpisała układy przeciwko nam obywatelom ACTA, GMO Pakt klimatyczny, wydłużyła wiek emerytalny mimo sprzeciwu 80% Polaków ,sprzedała Polskie zakłady za free ,zadłużyła nas na wieczność i dalej niszczy Polskę (dobro obywatela ) i nasz dobytek.Wyobraźcie sobie ze ten szkodnik( POmór Polaków), chce jeszcze 2 lata niszczyć nasz kraj, aby po podporządkowaniu sobie wszystkich instytucji (wojska, policji,i telewizji , PKW) i korzystając POmocy Rosji (serwery liczące poparcie) wygrać, czytaj , całkowicie zniszczyć Polaków

BOJKOT TVN !!! BOJKOT TVN !!!

Zdaniem Marzeny Machałek (PiS), nawet ok. 10 tys. nauczycieli od 1 września może stracić pracę, a "dwa razy tyle będzie miało zmniejszony wymiar pracy". - Te lawinowe zwolnienia nauczycieli to uderzenie przez rząd PO-PSL w kolejną grupę zawodową - oceniła posłanka PiS.

W jej ocenie, to jest efekt realizacji "bardzo niedobrych pseudoreform w edukacji". Jak przypomniała, m.in. w 2009 roku z ustawy o systemie oświaty wykreślono zasadę, że kurator wydaje wiążącą decyzję przy planowanych likwidacjach szkół. "Na efekty nie trzeba było długo czekać i mamy lawinową likwidację szkół, które nie są uzgadniane z kuratorem" - mówiła Machałek.

http://fakty.interia.pl/polska/news-pis-sytuacja-dramatyczna-lawinowe-zwolnienia-nauczycieli,nId,994075

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.