Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Komu wierzyć I co jest lepsze dla Polski Enegetyka oparta na Weglu czy Energetyka oparta na Atomie a Niemcy zamykają Elektrownie Atomowe w CZYJM INTERESIE DZIAŁA TEN RZAD

Kolejne oskarżenie ze strony Kaczyńskiego, ale to może się okazać potwierdzone.Kaczyński twierdzi, że premier Donald Tusk próbuje zrzucić z siebie winę w sprawie pakietu klimatycznego.

Zdaniem Kaczyńskiego Polska mogła wynegocjować korzystniejsze warunki pakietu, ale "oznaczałoby to starcie z Niemcami". Prezes PiS uważaj, że "nasi negocjatorzy w ogóle nie mieli żadnych kart w ręku, bo Donald Tusk jeszcze przed ostatecznymi rokowaniami mówił, że nie użyje weta".

Ten rząd złamał Konstytucje już nie jeden raz- Chociażby ignorując wole narodu w sprawie referendum emerytalnego ! Oczywiście, że i tutaj ma rację, bronienie przez ten PO rząd interesu Polski na arenie UE jest zerowe, jest jedno wielkie lizidupstwo wielkim Unii, dlatego właśnie mamy mi. taką sytuację, jak mamy, leży przemysł, leży gospodarka....ale konto europosłom rośnie, to jest ważne dla nich !

Jeśli Tusk jest taki czyściutki i taki prawy, jak twierdzi, to dlaczego nie odrzuci tego haniebnego paktu klimatycznego?

Winą Tuska jest to że polskość jest dla nie go nienormalnością. Cała reszta w postaci działań niszczących Polskę i Polaków jest już tylko konsekwencją tego POglądu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.