Forum Giełda +Dodaj wątek

Re:12 straconych lat dla Polski gdyby rzadzil pisiaczek

Zgłoś do moderatora
Własnie że rzadi POŁO to mamy to co mamy i lepiej dla nas jak się zmieni włądza a sondaże są ciekawe i może w koncu jakaś normalnosć w tym kraju bedzie a Klopotek z PSL to widzi a Pan Fix zaklina zaczywistosć i podoba mu sie jak za jego kase bawi obecna włądza i kradnie aficjalnie a sługusy przyklaskują.

Wczoraj, 4 lipca (21:06)
Tragiczne wiadomości dla rządu TuskaCoraz większa przewaga PiS nad PO. W sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN partia Jarosława Kaczyńskiego ma 35 procent poparcia, a Platforma Obywatelska - 26 procent.

To koniec koalicji? "Czas pożegnania", "wojna", "po cholerę się męczyć""Ujawnione przez media wydatki naszego koalicjanta i innych to wtopa. Oni są tak chciwi, że nawet cygar za własne pieniądze nie są w stanie kupić! To strasznie bije w całą klasę polityczną. A teraz za to, co on i jego chłopcy narozrabiali, Tusk chce ukarać nas wszystkich" - mówi o zapowiadanym przez premiera projekcie likwidacji finansowania partii z budżetu Eugeniusz Kłopotek w Kontrwywiadzie RMF FM. "Zakaz finansowania partii, to oznacza wojnę! To oznacza czas pożegnania. Jeśli mamy tak dalej funkcjonować, to po cholerę się męczyć. To zdanie większości PSL" - dodaje. Coś zrobić, ale co? Pytanie, czy jest pomysł na to, co zrobić jeszcze przez te dwa lata. Dobrze, daję panu prosty przykład z ostatnich dni. Dlaczego pan premier Tusk z panią minister Szumilas twardo mówią "nie" dla referendum? Milion podpisów to nie kij w dmuchał.Nie jest tak źle z tym pańskim wiekiem, z formą też nie. Ale zrobiłby pan koalicję z PiS, gdyby pan został szefem PSL? Albo w ogóle, gdyby przyszło do takich decyzji? Powiem tak o przyszłych koalicjach decydują wyborcy. Nie wykluczam i takiej koalicji po wyborach.Dalibyście radę? Bo kiedyś mieliście bardzo dużo przeciwko koalicji z PiS? Powiem tak - w PiS są osoby, z którymi naprawdę można się dogadać, ale są tzw. jastrzębie, z którymi ciężko się dogadać. Zobaczymy, kto weźmie górę.


RMF24: Jest śledztwo ws. organizacji koncertu Madonny na Stadionie NarodowymProkuratura wszczęła śledztwo w sprawie organizacji koncertu Madonny na Stadionie Narodowym. Do takich informacji dotarł dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada. Śledczy podejrzewają, że urzędnicy Ministerstwa Sportu i Turystyki przekroczyli uprawnienia, decydując o przekazaniu ponad 5 milionów złotych na organizację imprezy.
Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.