Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Powstańcy zwyciężyli nad "buczącymi". "Zabilibyśmy siebie, nie Niemców"Dwa apele powstańców uspokoiły emocje podczas uroczystości 69. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. Słowa generała Zbigniewa Ścibor - Rylskiego i Wandy Traczyk-Stawskiej, zapobiegły wczoraj wygwizdywaniu i obrażaniu polityków przy pomniku Gloria Victis.

Apel do narodowców, żeby nie buczeli

Z kolei Wanda Traczyk-Stawska apelowała do grupy z Młodzieży Wszechpolskiej i ONR-u o godne zachowanie podczas uroczystości.

Apel poskutkował, a Wanda Traczyk-Stawska podkreśla, że na cmentarzu i podczas uroczystości nie ma miejsca na manifestacje polityczne, podobnie jak to było podczas powstania.

Stwierdziła też, że gdyby Polacy nie walczyli ponad podziałami - jak to określiła - "pozabijalibyśmy siebie, nie Niemców".

W tym roku tylko podczas składania wieńców przez premiera Donalda Tuska i Władysława Bartoszewskiego doszło do zakłócenia spokoju przez część uczestników uroczystości na Wojskowych Powązkach.

http://fakty.interia.pl/polska/news-powstancy-zwyciezyli-nad-buczacymi-zabilibysmy-siebie-nie-ni,nId,1006268

Cały Naród Polski ma głęboki szacunek do Powstańców Warszawy, lecz cały Naród buczy na widok naszego rządu z rudym oszustem na czele, , buczy na widok hgw (hajka grunbaum), na widok niesiołowskiego (aaron nusselbaum), a przede wszystkim na widok superzdrajcy bartoszewskiego i setki innych, którzy zniewolili naszą biedną Ojczyznę. Buczymy też na portalach, które manewrują naszymi wpisami i ocenami.

Ci co walczyli lub polegli o wolną Polskę hyle przed nimi czoło.a co zrobił w tym samym czasie dziadek Tuska za kromkę chleba dal się sprzedać i został Niemcem trzeciej kategorii dlatego ludzie buczą gwizdają , nie mogą na niego patrzeć

Tacy antypolacy jak niemiaszek Tusk i żyd polakożerca Bartoszewski nie mają prawa bytu na takich imprezach i koniec! Niech się cieszą że na buczeniu się kończy, ten naród ma już dość tych świń!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.