Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,06 zł , zmiana od tamtej pory: -30,38%

Fundamentalny portfel emerytalny - sprzedałem Stalexport

Zgłoś do moderatora
Sprzedałem dzisiaj resztę Stalexport po 3,69 zł, była to dłuższa inwestycja 9 miesięczna ale wielokrotnie sprzedawałem i dokupowałem akcje co pozwoliło mi zarobić około 20%. Wyszedłem bo widzę niezbyt duży potencjał obecnie wzrostów (może 5% rocznie) co sprawia iż jest wiele innych ciekawszych inwestycji które powinny przynieść wyższe stopy zwrotu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -0,27% 0,74 2022-01-20 10:17:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.