Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,20%

Fundamentalny portfel emerytalny IKE - podsumowanie września

Zgłoś do moderatora
Wrzesień był dla mojego portfela słaby gdyż wartość jego spadła aż o 6% i obecnie wynosi 12.760 zł a od otwarcia rachunku IKE 17.06.2016r. i wpłaty 12.000zł stan rachunku wzrósł o 6% . Tak jak się spodziewałem mało jest obecnie robionych transakcji ze względu na niskie saldo gotówki a większe przetasowania w portfelu zaczną się w styczniu gdy dopłacę nowe środki na IKE.

Sukces miesiąca – przebicie przez Onico poziomu 137 zł co powinno przyspieszyć ustanawianie nowych historycznych szczytów

Porażka miesiąca – cofnięcie kursów Bowim i Danks

Przyszłość – czekam cały czas na rozstrzygnięcie dotacji 24 mln z Unii jakie może pozyskać Danks

Krótko jeszcze o moim zwykłym portfelu maklerskim z którego jestem zadowolony, udało mi się zarobić około 10 % i taki poziom chciałbym co miesiąc utrzymywać. Obecnie w tym portfelu posiadam (od największego zaangażowania) : Efekt, Astarta, Danks, Decora, Briju, Interaolt, Odlewnie, Vindexus, Onico, Wistil, Agroton, Celon Pharma.

 link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -2,71% 0,72 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.