Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,00%

Fundamentalny portfel emerytalny IKE - zmiany

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj dokonałem pewnych przesunięć w moim portfelu a mianowicie Bowim z IKE przeniosłem na zwykły rachunek maklerski a w druga stronę przeniosłem 125 akcji Efektu. Dokonałem tych zmian gdyż bardziej mi zależy na dobrym wyniki rachunku IKE a jestem przekonany że lepsze wyniki pokaże Efekt i kurs powinien mocno iść w górę, natomiast do Bowim nie mam 100% pewności że wyniki będą lepsze, dodatkowo na forum pojawiła się sugestia (osobiście w nią nie wierzę) że wyniki Bowim będą gorsze dlatego mam mniejszą pewność że Bowim urośnie (możliwy jest nawet spadek).
Obiecuję że w momencie sprzedaży na zwykłym rachunku akcji Bowim poinformuję o tym, do wyników (lub szacunków) zamierzam trzymać te akcje.
Obecnie w portfelu fundamentalnym mam akcje : 5000 Danks, 30 Onico, 125 Efekt.

Na zwykłym maklerskim mam akcje : 4funmedia, Agroton, Astarta, Arteria, Bowim, Briju, Celon Pharma, Danks, Decora, Efekt, Interaolt, Odlewnie, Onico, Vindexus, Wistil.

Dzisiaj szacunki przychodów podał Briju i jak dla mnie są fantastyczne, przychody w 3 kw wzrosły o 48% r/r aż o 67 mln i wszystko wskazuje że wyniki na poziomie zysku netto będą bardzo mocne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,93% 0,74 2022-01-17 13:27:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.