Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: -17,47%

Fundamentalny portfel emerytalny - sprzedałem iAlbatros

Zgłoś do moderatora
Sprzedałem iAlbatros po 14,44, średni zakup to 12,58 czyli wzrost to 14 % jednak wcześniej część akcji sprzedawałem więc zysk z całej pozycji około 9-10%. Możliwe że zbyt wcześnie wyszedłem gdyż widać że popyt jest na akcje, jednak na tej pozycji miałem już blisko 20% straty i jestem zadowolony że zarobiłem.

Dzisiaj jedną z gwiazd sesji był Stalexport który urósł 7,21% przy potężnych obrotach bo 7,8 mln i w mojej ocenie wybiliśmy się z rocznego trendy bocznego i szanse na 10-15% wzrostu w krótkim terminie są duże.

Niestety dzisiaj słaba poszła informacja dla mojej pozycji spekulacyjnej czyli obligacji Property które kupiłem pod wykup a na który wskazywała zaciągnięta pożyczka na 2,5 mln, zarząd Property Lease w lakonicznym komunikacie poinformował o podjęciu decyzji o złożeniu wniosku o otwarcie przyspieszonego postępowania układowego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -2,71% 0,72 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.