Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,83 zł , zmiana od tamtej pory: -15,66%

Fundamentalny portfel emerytalny - sprzedałem Polwax

Zgłoś do moderatora
Po 15,12 sprzedałem Polwax czyli po prowizjach wyszedłem na 0, nie podoba mi się sytuacja na rynku i dobrze mieć gotówkę a w przypadku Polwaxu myślę że nawet 6 miesięcy musiałoby minąć żeby mocniej ruszył do góry więc zdążę ewentualnie wrócić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -2,51% 0,70 2022-01-27 15:38:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.