Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: -19,55%

Fundamentalny portfel emerytalny - kupiłem Polwax

Zgłoś do moderatora
PLE0616 to ostatnia cena 34 zł, cena o której piszesz 60 zł to teoretyczny kurs otwarcia / teoretyczna pierwsza transakcja, jednak dzisiaj nie zawarto żadnej transakcji gdyż giełda nie puściła handlu ze względu na tak duży wzrost (około 70%). Sam jestem ciekawy czy jeszcze jakikolwiek będzie handel do wykupu.

Prośba do Ciebie, jeżeli masz pytania czy wątpliwości to pisz pod wątkiem poświęconym codziennym inwestycjom czy spekulacją
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-przyszli-milionerzy-czyli-co-dzisiaj-gramy-i-na-czym-zarabiamy-2,20710707.html
lub pod wątkiem poświęconym inwestycjom fundamentalnym , raczej długoterminowym.
https://www.bankier.pl/forum/temat_analizy-ciekawych-spolek-do-portfela-przyszlych-milionerow,20583875.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 2,29% 0,72 2022-01-28 16:47:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.