Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,04 zł , zmiana od tamtej pory: -28,85%

Fundamentalny portfel emerytalny - podsumowanie lipca

Zgłoś do moderatora
Lipiec dla mojego portfela IKZE był bardzo dobry, wzrósł o 12% i wszedł na wyższy poziom bo wynosi obecnie 72.000 zł, od początku roku wzrósł o 53% a od 25.03.2014r. (od czasu założenia rachunku IKZE) wzrost to 682%. Analizując lipiec nie mam większych zastrzeżeń do swoich ruchów/zagrań bo w zasadzie niezbyt wiele ich było a wzrost zawdzięczam 3 koniom pociągowym mojego portfela czyli Danks, Stalexport i Vindexus których miałem najwięcej w portfelu. W przedstawionym poniżej spisie moich inwestycji nie jest widoczne 250 akcji IRL i 300 akcji Telestrady które przeniosłem na nowo założone IKE. Od 1 sierpnia wyjeżdzam na wczasy i przez 2 tygodnie będę z pewnością rzadziej pisał na forum i oznajmiam iż może się zdarzyć sytuacja że poinformuję o kupnie lub sprzedaży akcji z 2-3 dniowym opóźnieniem.

Sukces miesiąca – solidne wzrosty Danksa i Stalexport oraz mocne odbicie Vindexusa

Porażka miesiąca – nie mam spółek które mnie zawiodły bo trudno uznać za porażkę spółki których kurs się nie zmienił.

Przyszłość – w sierpniu mamy wysyp raport kwartalnych co do których mam duże oczekiwania, spodziewam się poprawy wyników większości spółek zarówno z mojego portfela ale i nie tylko, a wynika to przesunięcia świąt na 1 kw co dało więcej dni roboczych w 2 kw oraz startu programu 500+ który odrobinę może już wpłynąć na poprawę wyników. Jednak najbardziej liczę na kilka świetnych informacji z Danksa które mogą nawet 2 -3 razy podnieść wycenę firmy a dlaczego to wyjaśnienie w linku poniżej https://www.bankier.pl/forum/temat_danks-przypomne-pod-co-tu-inwestujemy,21230159.html

link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,93% 0,74 2022-01-17 13:27:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.