Setanta ma term sheet w sprawie połączenia z All In! Games

2019-06-27 07:28
publikacja
2019-06-27 07:28
fot. Krystian Maj / FORUM

Setanta podpisała porozumienie o podstawowych warunkach transakcji w sprawie połączenia z prowadzącą działalność wydawniczą na rynku gier komputerowych spółką All In! Games - poinformowała Setanta w komunikacie.

Planowane połączenie ma nastąpić poprzez przeniesienie całego majątku spółki All In! Games na Setantę w zamian za wydanie dotychczasowym udziałowcom spółki All In! Games akcji Setanty.

Setanta podała, że wartość przedsiębiorstwa All In! Games wyceniona została przez biegłego rewidenta na 331,9 mln zł, a wartość 100 proc. akcji Setanty na 7,2 mln zł. Wyceny mogą zostać skorygowane o pozycję rynkową stron transakcji.

Strony ustaliły, że struktura akcjonariatu podmiotu powstałego w wyniku połączenia będzie przedstawiała się w ten sposób, że dotychczasowi akcjonariusze Setanty będą posiadali 12,50 proc. udziału w kapitale zakładowym spółki po połączeniu. Celem realizacji transakcji Setanta wyemituje akcje serii G w ilości ustalonej w planie połączenia, który ma zostać podpisany najpóźniej do 7 sierpnia 2019 roku.

Strony ustaliły, że będą negocjowały na zasadzie wyłączności w zakresie przeprowadzenia transakcji w okresie do 30 września 2019 roku.

Podmiot powstały po połączeniu ma prowadzić działalność w branży gier komputerowych jako wydawnictwo projektów przeznaczonych na konsole i komputery osobiste.

All In! Games to wydawnictwo gier przeznaczonych na konsole oraz komputery osobiste. Jak podawano wcześniej, w 2019 r. spółka planuje 6 premier gier, a w 2020 r. będzie ich co najmniej 10.

Setanta zadebiutowała na głównym rynku GPW w styczniu 2017 r., przechodząc na niego z rynku NewConnect, na którym była notowana od stycznia 2013 r. (PAP Biznes)

pel/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki