REKLAMA
TYLKO U NAS

ROVESE S.A.: Informacja o spełnieniu warunku do znaczących umów

2012-12-21 16:31
publikacja
2012-12-21 16:31
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 48 / 2012
Data sporządzenia: 2012-12-21
Skrócona nazwa emitenta
ROVESE S.A.
Temat
Informacja o spełnieniu warunku do znaczących umów
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki ROVESE S.A. (dalej: Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu dzisiejszym Spółka otrzymała informację o zgodzie banku Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju z siedzibą w Londynie (dalej: EBOiR) na zawarcie przez Emitenta ze spółką Glemarco Limited, jako sprzedającym, umowy nabycia:
1/ 10.000 akcji o nominalnej wartości 1RUB każda, spółki ZAO Syzranska Keramika dających 100 procent udziałów w kapitale zakładowym i głosach na zgromadzeniu akcjonariuszy;
2/ 100% udziału o wartości nominalnej 469.864.632 RUB spółki OOO Pilkington's East, dających 100 procent udziałów w kapitale zakładowym i głosach na zgromadzeniu wspólników;
pod warunkiem utrzymania przez Emitenta zastawu ustanowionego na udziałach ZAO Syzranska Keramika i OOO Pilkington's East na rzecz EBOiR (zastaw stanowi zabezpieczenie kredytu udzielonego przez EBOiR dla OOO Pilkington's East) po dokonaniu transakcji zakupu ww. jednostek.

Jednym z warunków zawartych w przedwstępnych warunkowych umowach kupna-sprzedaży, podpisanych w dniu 12 czerwca 2012 r. o których Spółka informowała raportem bieżącym nr 18/2012 w dniu 13 czerwca 2012 r. było uzyskanie zgody banku EBOiR.
Uzyskanie przez Emitenta przedmiotowej zgody oznacza spełnienie tego warunku.

Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt. 4 Rozporządzenia Ministra Finansów (Dz.U. nr 33 poz. 259 z późn. zm.) z dn. 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2012-12-21 Wojciech Stankiewicz Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Załóż konto osobiste w apce Moje ING i zgarnij do 600 zł w promocjach od ING
Załóż konto osobiste w apce Moje ING i zgarnij do 600 zł w promocjach od ING

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki