REKLAMA
RELACJA Z FORUM FINANSÓW

Polska będzie celem pierwszej wizyty zagranicznej Joachima Gaucka

2012-03-22 16:52
publikacja
2012-03-22 16:52
Kancelaria prezydenta Niemiec potwierdza, że Polska będzie celem pierwszej wizyty zagranicznej Joachima Gaucka. Dojdzie do niej już na początku przyszłego tygodnia.

Joachim Gauck już w dniu swojego wyboru na stanowisko mówił, że w pierwszą podróż zagraniczną chciałby pojechać do Polski. Nie było jednak wiadomo, czy wizyta dojdzie do skutku. Teraz potwierdzono, że Gauck odwiedzi Polskę w dniach od 26 do 27 marca. Niemiecki prezydent spotka się w Warszawie z premierem Donaldem Tuskiem i prezydentem Bronisławem Komorowskim. Joachim Gauck został wybrany na prezydenta Niemiec w niedzielę. Jutro zostanie zaprzysiężony. Także dwaj poprzedni niemieccy prezydenci Horst Koehler i Christian Wulff odwiedzali Polskę na samym początku swoich kadencji.

IAR

Źródło:IAR
Tematy
Bezpłatne konto firmowe to dopiero początek. Sprawdź, które banki płacą najwięcej za oszczędności

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~heh
Pewnie chłopina nadziwić sie nie może i przyjedzie z czerwonego oceanu za Odrą zobaczyć ten cud "zielonej" wyspy do której nikt kto wyemigrował nie chce wracać, "zobaczyć PKB" - wskaźnik którego reżim PO w swej demagogii uczepił się jak przysłowiowy pijany płotu a który tak naprawdę nie pokazuje jak nam się Pewnie chłopina nadziwić sie nie może i przyjedzie z czerwonego oceanu za Odrą zobaczyć ten cud "zielonej" wyspy do której nikt kto wyemigrował nie chce wracać, "zobaczyć PKB" - wskaźnik którego reżim PO w swej demagogii uczepił się jak przysłowiowy pijany płotu a który tak naprawdę nie pokazuje jak nam się żyje pomijając fakt że realny jest uzyskiwany fałszywym wskaźnikiem inflacji.
~Baca
Jako dobry Baca, przybędzie doglądnąć farmę hodowlaną niewolników dla Europy.
~DanielDanielewicz
Takich protestanckich aPOstatow to oni w Watykanie maja na peczki. Jeszcze jeden z wielu watykanskich figurantow, ktory bedzie gorliwie budowal Imperium Europejskie, gdzie kazdy obywatel bedzie traktowany jak trybik w dobrze naoliwionej biurokratycznej machinie. Bedzie wysylany na misje jako misjonarz lub przymuszany przy POmocy Takich protestanckich aPOstatow to oni w Watykanie maja na peczki. Jeszcze jeden z wielu watykanskich figurantow, ktory bedzie gorliwie budowal Imperium Europejskie, gdzie kazdy obywatel bedzie traktowany jak trybik w dobrze naoliwionej biurokratycznej machinie. Bedzie wysylany na misje jako misjonarz lub przymuszany przy POmocy opresji POdatkowej do placenia haraczu na Babilon. Oczywiscie to wszystko bedzie sie dzialo przy deciu w traby wolnosci, demokracji, umilowania dla praw ludzkich. Tymczasem wartosc ojro waluty bedzie spadala a ludzie nie beda wiedzieli z jakiego POwodu ich jakosc zycia(zdolnosc do korzystania z dobr wyzszego rzedu-sztuka, kultura, filozofia itp a nie hotdog i do robory najlepiej na paru etatach do 80-tego roku zycia) bedzie spadala. Jest to cena budowy nowego Imperium z ktorej ciemna gawiedz nie zdaje sobie sprawy. Stare Imperia jak Brytyjskie i Ango-Amerykanskie odchodza w przeszlosc czyli upadaja POd ciezarem dlugow. Na naszych oczach wykluwa sie nowe imperium, jeszcze bardziej opresyjne, uzywajace nowinek z dziedziny nowej technologii uzytej do niecnych celow.
~xxx
thuske padnie do kolan i POcaluje pierścień?

Powiązane: Niemcy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki