LAUREN: Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu \"Optymalizacja procesów proekologicznych w MMŚP\" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
2014-04-15 16:31
publikacja
2014-04-15 16:31
Zarząd Lauren Peso Polska S.A. informuje, że w dniu 14.04.2014 r. do Spółki wpłynęła podpisana dwustronnie umowa z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (Nr umowy: UDA-POKL.02.01.01-00-005/13) o dofinansowanie projektu \"Optymalizacja procesów proekologicznych w MMŚP\", w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Przedmiotem projektu jest przeszkolenie 60 przedsiębiorstw z sektora MMŚP z terenów województw: wielkopolskiego, mazowieckiego, śląskiego, podlaskiego i podkarpackiego, w zakresie wiedzy energetycznej oraz przekazanie narzędzi do wdrożenia działań proekologicznych.
Na mocy umowy przyznano wsparcie na realizację projektu w łącznej kwocie nieprzekraczającej 3 547 525,50 PLN. Dofinansowanie wynosi 100 % wartości projektu. Emitent przekazuje do publicznej wiadomości niniejszą informację, gdyż otrzymane dofinansowanie wpłynie na przychody Spółki w bieżącym roku.
Osoby reprezentujące spółkę:
- Kamil Kita-Prezes Zarządu
- Adrian Tabor-Wiceprezes Zarządu