REKLAMA

Program Antykryzysowy: Kupujemy tylko to, co niezbędne

Justyna Smolińska2020-10-06 10:00redaktor Bankier.TV
publikacja
2020-10-06 10:00

Dziś pobuszujemy trochę po sklepowych półkach i porozmawiamy o tym, jak zmieniły się zwyczaje zakupowe Polaków w czasie pandemii COVID-19. Jak robiliśmy zakupy? Co kupowaliśmy? Co decydowało o wyborze sklepu? Jak pandemia odbiła się na naszej sytuacji finansowej i jak zmieniła nasze podejście do wydatków?

44 proc. osób przyznało, że pandemia COVID-19 negatywnie odbiła się na ich sytuacji finansowej. Aż 70 proc. Polaków wstrzymało się z zakupami, połowa dokonuje tylko niezbędnych sprawunków — wynika z badania KPMG. Jak jeszcze pandemia wpłynęła na nasze podejście do zakupów? Dziś na pytania w Programie Antykryzysowym odpowiada aż dwóch gości: Andrzej Musiał, starszy menedżer w dziale doradztwa biznesowego w KPMG w Polsce i Jan Karasek, partner w dziale doradztwa biznesowego w KPMG w Polsce.

Rozmowy możecie posłuchać również w wersji podcastowej. JS

Źródło:
Justyna Smolińska
Justyna Smolińska
redaktor Bankier.TV

Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
dagnaa
https://podkluczyk.pl/niewielkie-spadki-cen-mieszkan-w-pazdzierniku/

Najemców nie ma, zwykli ludzie nie dostaną kredytu, a inwestorzy i fliperzy nie działają wszak dla własnej satysfakcji, tylko dla tych pierwszych i drugich. W konsekwencji na rynku najmu pustostany, kto mniej cierpliwy, to obniża już oczekiwania, a
https://podkluczyk.pl/niewielkie-spadki-cen-mieszkan-w-pazdzierniku/

Najemców nie ma, zwykli ludzie nie dostaną kredytu, a inwestorzy i fliperzy nie działają wszak dla własnej satysfakcji, tylko dla tych pierwszych i drugich. W konsekwencji na rynku najmu pustostany, kto mniej cierpliwy, to obniża już oczekiwania, a kto mniej lubi ryzyko, to już lub za chwile będzie sprzedawał.
Tylko w tej trudnej sytuacji i po tych cenach chętnych na odbieranie będzie niewielu, więc zacznie się poważna korekta - piszą o tym już wszędzie...
Chyba nawet bankier oststnio się przyznał do spadków cen mieszkań :)

Powiązane: Program Antykryzysowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki